“Nga ana miqësore, i jam borxhli Tanit”/ Luizi flet për lojën e hedhjes në pishinë

Luizi dhe Olta kishin një mision nga Vëllai i Madh. Ata duhet të bindnin të gjithë banorët që të hidheshin në pishinë. Në fakt, prioritet për to, ishin banorët e rinj, Bledi, Tani, Keisi, Ermiona dhe Beati, të cilët kishin edhe një javë imunitet.

Nëse ata arrinin që t’i bindnin banorët e rinj të hidheshin në pishinë, atëherë ata nuk do kishin më imunitet. Luizi dhe Olta ia dolën.

Luizi dhe Olta kishin një mision nga Vëllai i Madh. Ata duhet të bindnin të gjithë banorët që të hidheshin në pishinë. Në fakt, prioritet për to, ishin banorët e rinj, Bledi, Tani, Keisi, Ermiona dhe Beati, të cilët kishin edhe një javë imunitet.

Nëse ata arrinin që t’i bindnin banorët e rinj të hidheshin në pishinë, atëherë ata nuk do kishin më imunitet. Luizi dhe Olta ia dolën.

Tani: Nuk u bë nami, por më mirë të na thonin dhe u hidhnim në pishinë.

Luizi: Tani më shumë ndihet i zhgënjyer, sesa i përdorur. Unë mendova vetëm Tanin sesi do e merrte. Këta e kishin imunitetin deri sot. Dhe duke qenë se Tani nuk ishte në nominim, thash që Tani nuk ka për të humbur gjë. Nuk e kam personale me Tanin. Ai është i pari që vjen, sepse ai më beson. Nuk e bëra këtë gjë, për t’i hequr Tanit imunitetin. Unë Bledin dhe Ermionën doja në nominim. Nga ana miqësore, i jam borxhli.

Bledi: Dasma më dha shije të hidhur, kur një pjesë këndonte e pjesa tjetër qëndronin në hije. Që ditën e parë që kam ardhur, I thash Deas që duhet të ikje te dasma e Luizit dhe Kiarës. I vetmi person që më vuri në sedër që të hidhem në pishinë, është ky zotëria këtu. Dhe më tha unë nuk vij në dasmë. Nuk doja të ishte një kopje e shëmtuar e dasmës së Luizit.

Armaldo: Ato që thotë në mëngjes, i ndryshon në “Prime”.

Bledi: Unë mendova që dasma të ishte gëzimi i të gjithëve. Erdhën të gjithë. Në kokat tona, i vetmi plan është një shtëpi që ka puthje e përqafime dhe intriga.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME