LOJA E PISTE E ARMALDOS KRISTIT DHE OLTEN PER PLANIN PER TE NXJER KIAREN : JA SI DO VEPROJME (VIDEO)

Ne fillimet e big brother menduan se maestro do ishte nje nga konkurentet e par qe ai do dilte nga big brother pasi as nuk perfshihej asgje.

 

Por fakti qe Luizi e futi ne loje me ngacmimet e tij , por sic duket ai po e tradheton ate dhe po behet me Olten me shume dhe duke thure plane plas shpine

 

Ne video e meposhtme kemi Olta maestro Kristi te cilet bejne plane per ne prime te shtune

 

Ku Olta dyshon qe nese zarfi eshte ai lloj zarfi si e Dea Mishel ku duhet te nominoj 3 veta atere ajo thote do nominoj Kiaren , Maestro dhe Kristin me synim te nxjerim Kiaren pasi juve te dyve nuk ju nxjerin

 

Loja e piste e Armaldos eshte fakti qe eshte pjese e planit te sulmoj Kiaren kur ai ka qenduar me Kiaren gjithmon por dalja e Amosit ka bere qe Olta te dal me ate ne ane

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...