Olta është mprehur kot. Zarfi i Kuq përmban diçka që nuk ka ndodhur më parë në BBV

Big Brother Albania Vip 2 është një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show të bërë ndonjëherë në Shqipëri. Shikueshmëria ka kaluar çfo parashikim.

 

Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe jetojnë së bashku në një shtëpi për disa muaj rresht.

 

Në shtëpinë e Big Brother VIP ditën e djeshme ka mbërritur një zarf i kuq për Oltën. Zarfi është për Oltën pas fitores së saj në lojën me litar, prova e radhës në të cilën vëllai i madh i vendosi banorët.

 

Sipas rregullave, kush fitonte, do kishte një avantazh në lojën në shtëpi. Grupi i Luizit e humbi pasi Jona zgjidhi litarin që ishte e detyruar ta mbante lidhur.

 

Të gjithë aludojnë për zarfin e kuq se çfarë avantazhi do ketë Olta dhe janë dhënë lloj-lloj variantesh. Por sipas informacioneve nga produksioni, Olta do ketë mundësinë që të zëvendësoje personat e nominuar.

 

Teoria për përsëritjen e lojës së Dea Mishel ku doli jashtë Efi në nominim të trefishtë brenda natës bie poshtë pasi Big Brother nuk zhvillon dy herë të njëjtën lojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME