Olta: “7 ditë të javës mua m’vjen pastruesja në shtëpi, nuk prek punë me dorë, OK?”

Ermiona dhe Olta, te dyja Durrsake, kanë patur debate të fοrta dje. Ermiona i është kthyer Oltës duke i mbyllur gojën.

 

Të shumta janë videot që qarkullojnë në rrjet ku duket Ermiona që i thotë Oltës “po ik mi Olta, sa vjeç je ti, e di ti sa Oltra kam kaluar në jetë unë?”

 

E mesa duket Ermiona ia bëri të qartë pozicionin e saj por edhe e ka nxjerre nga vetja. Video më poshtë është pjesë e një debati ku Olta thotë një batutë…

 

Fiks si ato fëmijët e përkëdhelur që s’dinë as ku e lëshojnë fjalën dhe as për çfarë e lëshojnë.

 

Siç ka thënë edhe Coco Chanel, “ka njerëz që kanë lek dhe ka edhe njerëz të pasur”, dhe ndryshimi duhet të jetë vërtetë i madh.

 

Në fund të ditës, kush ka vërtet, nuk ndjen nevojën t’ua thotë të tjerëve me prepotencë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME