Olta: “7 ditë të javës mua m’vjen pastruesja në shtëpi, nuk prek punë me dorë, OK?”

Ermiona dhe Olta, te dyja Durrsake, kanë patur debate të fοrta dje. Ermiona i është kthyer Oltës duke i mbyllur gojën.

 

Të shumta janë videot që qarkullojnë në rrjet ku duket Ermiona që i thotë Oltës “po ik mi Olta, sa vjeç je ti, e di ti sa Oltra kam kaluar në jetë unë?”

 

E mesa duket Ermiona ia bëri të qartë pozicionin e saj por edhe e ka nxjerre nga vetja. Video më poshtë është pjesë e një debati ku Olta thotë një batutë…

 

Fiks si ato fëmijët e përkëdhelur që s’dinë as ku e lëshojnë fjalën dhe as për çfarë e lëshojnë.

 

Siç ka thënë edhe Coco Chanel, “ka njerëz që kanë lek dhe ka edhe njerëz të pasur”, dhe ndryshimi duhet të jetë vërtetë i madh.

 

Në fund të ditës, kush ka vërtet, nuk ndjen nevojën t’ua thotë të tjerëve me prepotencë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...