Maestro i pabesë, i serviloset Oltës: “Do i them Luizit o mallist” + video

Luizi nuk ka mbajtur nervat ndaj maestros. Ai nuk e ka kuptuar dhe nuk e ka pranuar faktin që Olta e ka futur nën strofull Armaldon.

 

Luizi i tha maestros që të mos e nxirrte Olten nga terri ku e ka futur ai. Luizi nuk donte që maestro ti afrohej, ndërsa ky i fundit po i serviloset që t’i shpëtojë nominimit ditën e shtunë.

 

Luizi ia tha në sy: Ty nuk do të të flas më, asnjë gjë. Asnjë lojë, asgjë. Nuk dua të merrem më me ty, pasi unë nuk kam luajtur 53 ditë vetëm. “Por ty hallall ta bëftë zoti, sepse po tregon çfarë je. Je servil dhe ta them”.

 

Marrëdhënia midis Luizit dhe Armaldos brenda shtëpisë së Big Brother VIP duket se ka ndryshuar. Ata u shfaqën si miq të mirë por kohët e fundit diçka ka ndryshuat.

 

Maestro duket se rrëshken nga mendon se është kahu më i fortë dhe kjo nuk i bën aspak nder në sytë e publikut.

 

Teksa ishte duke folur me Oltën, ai tha se do fillojë ta suImojë Luizin duke i përmendur një αkuzë që më parë i ka bërë dhe vetë aktorja, faktin që ai ka varësi nga lëndët narkσtike. Megjithatë, Olta i ka thënë se kjo gjë do jetë në dëm të Maestros duke e këshilluar që të mos e bëjë.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...