Ermiona del hapur kundër produksionit: “Favorizon Oltën!” Ja çfarë ndodhi + video

Në videon më poshtë dëgjohet Ermiona të flasë qartë edhe hapur kundër produksionit i cili sipas saj favorizon Oltën.

 

“Ishte Olta shumë e mërzitur dhe e lumturuan Oltën”, thotë Ermiona e cila ka dalë hapur ditët e kaluar kundër Oltës.

 

“Më bezdis sytë”, thotë ajo duke folur me Luizin i cili bën sikur nuk kupton ndoshta për ta mbrojtur pasi ajo shprehet se ka diçka që nuk shkon nga lart (produksioni).

 

Luizi i thotë që po shikon ëndrra por ajo ia kthen “leri mo ato se i kam idetë shumë të qarta dhe nuk gaboj asnjëherë në ato që them”.

 

Ermiona vazhdon ti thotë Luizit se shikon detaje që nuk i shikon dot një mashkull. Ajo duket e nervozuar me këtë fakt.

 

Ermiona ia shkoqiti mirë e mirë muhabetin Oltës dje duke i thënë të zbresë me këmbë në tokë dhe duke i bërë të qartë se nuk e duron dot.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...