Tjetër dasmë në Big Brother VIP Albania, ja kush do të martohet këtë herë

Një tjetër dasmë do të organizohet nesër në shtëpinë e Big Brother. Vëllai i madh ka vendosur që banorët të realizojnë dasmën kosovare.

 

Ndryshe nga dasma e parë çifti në të vërtetë nuk janë të dashuruar, por janë zgjedhur në kuadër të lojës.

 

Nisja do të jetë Nita dhe dhëndri Beati.

 

Të gjithë banorët po organizohen që ta realizojnë sa më mirë edhe këtë dasmë.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...