Luizi s’i ndahet as teksa ajo bën dush, Kiara: Ik andej se ma nxive jetën

Ndërsa Kiara po bënte dush Luizi nuk i është ndarë asnjë moment nga kabina e dushit. Por me sa duket ajo është bezdisur nga prania e tij, ndërsa lahej dhe e ka lagur me ujë që ta largonte.

 

Pasi ajo ka hedhur peshqirin e dushit, i ka thënë të largohej.

 

Kiara: Ma ke nxirë
Luizi: Çfarë?
Kiara: Jetën…
Luizi: He dhe këtë e the

 

Ata të dy dje patën një moment debati, pasi Luizi i mori varësen me kryq që ia kishte dhënë më parë që ta mbronte.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...