Fotoja po bën “namin” në rrjet/ Arbana Osmani përkrah Sara Hoxhës ‘thumbon’ hapur banorët e “BB VIP Albania”

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip.

 

Janë përgjatë gjithë kohës janë duke shkëmbyer ide për të realizuar një program sa më të arrirë. Megjithatë ajo që na bën përshtypje është një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin:

 

”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”. Çfarë ka dashur të thotë Arbana Osmani me këtë dixhiturë?! Mos vallë i ka cilësuar banorët e shtëpisë më të famshme kafshë?!

 

Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm…

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...