Yll e bukur, njihuni me vajzën 25-vjeçare të Ermiona Lekbellos (Foto)

Ermiona Lekbello është baorja më e re e shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP”.

 

Me të hyrë në shtëpi Lekobello u dallua për elgeancën dhe karakterin e saj, ku u përfshi menjëherë në dinamikat e krijuara.

 

Por a e dini se Ermiona është nënë e një vajze 25-vjeçare . Në pamje të parë nënë e bijë duken më tepër si shoqe apo motra.

 

Emri i saj i plotë është Elisa Julia Jonay dhe ndoshta për syrin e shqiptarëve ajo është një imazh i panjohur, por për 6000 ndjekësit e saj Elisa është një vajzë jo dhe aq e zakonshme.

 

Elisa ka trashëguar nga e ëma edhe elegance që duket qartazi të jetë gjenetike.

 

Ermiona është bërë nënë për herë të parë dhe të vetme në moshën 19-vjeçare prandaj dhe mes vajzave nuk bie në sy diferena.

 

Në prezantimin e parë në hyrjen në Big Brother, ish-Missi tregoi se ka mbështetjen e plotë të të bijës për pjesmarrjen në këtë eksperiencë.

 

Në intervista të viteve më parë, Ermiona ka treguar se me babain e Ermionës janë ndarë prej vitesh dhe kontaktet me të nuk janë të shpeshta, si nga Ermiona ashu edhe nga e bija.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME