Surpriza e Luizit për Kiarën “shkriu zemrat” e të gjithëve, përveç Butrint Imerit, reagimi i papritur i këngëtarit

Nëse mendoni se surpriza e djeshme, në ditën e të dashurarëve nga Luizi për Kiarën shkriu zemrat e të gjithëve, po gaboni. Në fakt është dikush që nuk e ka shijuar edhe aq këtë surprizë.

 

Po flasim për ish të dashurin e Kiara Titos, Butrint Imerin. Ky i fundit është bërë dashur padashur, pjesë e Big Brother VIP për shkak të lidhjes së tij vite më parë me Kiarën e cila tahmë po shijon romancën me Luiz Ejllin.

 

Luizi i dedikoi Kiarës një këngë për “Shën Valenin” e cila arriti 1.7 milion shikime në më pak se 24 orë.

 

Por reagimi i Butrintit tregoi shumë. “Gëzuar Shën Valentinin”, shkroi ai duke e shoqëruar me gishtin e mesit teksa tregoi se ishte vetëm në Milano.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...