Luizi: Jam kundër LGBT, Zoti ka krijuar Evën dhe Adamin, jo Adamin dhe Hasanin

Banorët e shtëpisë së Big Brother zhvilluan disa lojra me njëri tjetrin, ku u ndanë në çifte.

Dea Mishel dhe Luizi ishin bashkë në këtë lojë. Ata duhet të përgjigjeshin për pyetjen “dashuria mes personave të të njëjtës gjini” dhe Dea mbeti pak e zhgënjyer nga përgjigja e Luizit.

 

“Kundër moj burrneshë, mos t’ia fillojmë tani të themi se Zoti krijoi Adamin dhe Evën dhe jo Adamin dhe Hasanin”, tha Luizi.

 

Dea Mishel nga ana tjetër u përgjigj që është pro dashurisë së personave me të njëjtën gjini.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...