Kujt i shkon më shumë fustani miliona lekësh? Arbana Osmani bën “xing” me këngëtaren e njohur shqiptare

Moderatorja e “Big Brother” Arbana Osmani kujdeset në detaje për pamjen e saj të jashte. Çdo sektakël veshjet e saj mijëra euroshe tërheqin vëmënedjen.

 

Por mbrëmjen e sotme ka një arsye më shum për t’i kushtuar rëndësi veshjes së saj.

 

Ajo ka bërë “xing” me këngëtaren Nora Istrefi.

 

Të dya kanë zgjedhur mini fustanin rozë nga marka Ermanno Scervino që kushton 2 mijë euro.

 

Kujt i rri më bukur?

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...