“Kiara 2 lekë nuk i bën…”, Olta ‘shpërthen’ në debat me Luizin: Re pre e provokimit

Olta dhe Luiz kanë pasur një debat shumë të ashpër me njëri-tjetrin në dhomën e “burgut” pas provokimit të tij se po negocionte me Vëllain e Madh, për një shkëmbim me banorët.

 

Ndërsa ka qenë në dhomën e rrëfimit, Olta foli edhe në lidhje me Kiarën, ku tha: “Si njeri e dua, ama Kiara si lojtare dy lekë nuk e bën”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...