(Foto) Nuk ka ndodhur më parë kjo, Arbana Osmani tregon se çfarë ndodh gjatë publicitetit në ‘Big Brother’

shumtë në Instagram. Arbana në prime-in e kaluar, gjatë marketingut ka shkrepur një imazh të cilin edhe e ka publikuar.

 

Në Instagram ka ndarë fotografinë, ku shihet duke pushuar nga angazhimi i madh gjatë live-it, teksa pinë ujë nga shishja.

 

“Momente nga prapaskena”, ka shkruar në përshkrimin e fotos.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...