Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Luizin në “Big Brother VIP”: Nëse dëshiron të jesh fitues…

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka reaguar në rrjetet sociale, duke shprehur simpatinë dhe mbështetjen për një nga banorët e BBV. Pikërisht për Luizin.

 

Mbrëmjen e të martës, Dafina ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram një foto të Luizit duke bërë dhe një dedikim për të.

 

“Nëse dëshiron të jesh fitues, bëhu i patrembur si një luan”, ka shkruar ajo, duke iu bashkuar keshtu edhe ajo komenteve te shumta nga personazhet publike qe flasin per nje emer, rreth fituesit t ketij edicioni.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...