“Nuk kam çfarë bëjë më këtu”, Luizi do të largohet nga Big Brother VIP Albania2?

Në një bisedë me Kiarën në dhomën e gjumit, Luizi u shpreh se është i mërzitur dhe se nuk ka çfarë bën më aty.

 

Nuk kam çfarë bëj këtë më. Nuk do bëhet asgjë. A mërzitesh ti? Dëgjohet t’i thotë këngëtari moderatores.

 

Nuk dihet nëse Luizi po mendon të largohet nga BBV apo është një rreng që po i bën Kiarës.

 

Ndërkohë kujtojmë që në Youtube është publikuar kënga e Luiz Ejllit, e titulluar “Me ty”, e cila është një dedikim i këngëtarit për Kiarën me rastin e Shën Valentinit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...