“Më bëhet qejfi që në qelitë e burgjeve…”, Bledi Mane provokon banorët: Më kanë frikë

Bledi Mane është një ndër banorët më të rinj të Big Brother VIP.

 

Megjithatë, duket se futja e tij ka krijuar menjëherë polemika. Banorët duket se e ndjejnë si lojtar të fortë, dhe gjithmonë diskutojnë për të.

 

Bledi deklaroi sot në prime, se këto diskutime i pëlqejnë pasi banorët kanë frikë prej tij.

 

“Sot është dita e 7-të për mua. Mua më bëhet qejfi që më diskutojnë dhe në qelitë e burgjeve. Më kanë frikë.

 

Kristin nuk e mendoj lojtar të fortë. Është një korrier i mirë, që herë i çon lajmet si duhet, herë i harron rrugës.”- tha Bledi.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME