Loja ‘E kam bërë, s’e kam bërë” – Kiara thotë se ka parë ëndërr duke kryer marrëdhënie me njërin nga banorët brenda BBVA

Në Big Brother VIP Albania vazhdojnë të kenë lojëra e aktivitete të ndryshme.

 

Së fundmi ‘Vëllai i Madh’ ua ka dhënë një lojë banorëve me anë të së cilës duhet të përgjigjen me ‘E kam bërë, s’e kam bërë’.
Një nga pyetjet ishte ‘Kam parë në ëndërr sikur kam bërë sex me një nga banorët’.

Në këtë, Kiara Tito tha se ‘e ka bërë’ – ndonëse ka nisur një lidhje dashurie me këngëtarin Luiz Ejlli.Ata janë njëherësh çifti i parë i krijuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

 

Veç kësaj, prezantuesja e njohur tha se ka fantazuar në lidhje me artistin shkodran, në pyetjen se a ka fantazuar për një person brenda shtëpisë.

 

Raporti i tyre deri më tani është shoqëruar me debate të shumta, hidhërime e gjithashtu me puthje dhe përqafime.Tito nga ana tjetër ditë më parë theksoi se është e lumtur që brenda gjeti dhe dashurinë e jetës.

 

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...