“Kam tre dashnore, s’di ku ti çoj”, si u festua Shën Valentini në Tiranë

Tirana është zbukuruar sot për festën e Shën Valentinit. Në celebrimin e ditës së të dashuruarve ka ndihmuar edhe moti me diell.

 

“Stop” ishte sot mes atyre, që e festuan këtë datë dhe solli intervistat dhe atmosferën e festës.

 

“Dobët, dobët, nuk di ça me bo, kam 3 dashnore. Më kanë thënë të treja njëkohësisht. E di si është puna? Sot nuk do dal fare, do mbyllem në shtëpi dhe nuk do dal”, u shpreh një i ri.

 

“Nuk ka sot çuna, çuna tamam, sidomos në Tiranë”, tha një vajzë e re./tvklan.al

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...