Zarfi i zi i çoi në burg, “Vëllai i madh” iu jep mundësinë e lirimit 4 banorëve! Por ka një kleçkë…

Duket se ditëve brenda “burgut” të “Big Brother VIP Albania” për 4 banorët Luiz, Olta, Kristi dhe Armaldo i erdhi fundi.

 

Pak minuta më parë ka mbërritur një zarf në “burg”.

 

Teksa u lexua nga Kristi, në zarf bëhej e ditur se tashmë banorët mund të dalin nga dhoma, por me një kusht. Ditën e nesërme gjatë prime-it asnjë prej tyre nuk do të ketë mundësinë të nominojë.

 

Gjithashtu nuk do të kenë mundësinë për të kontaktuar me “Vëllain e Madh” në dhomën e rrëfimit për shkak se kanë ngritur dyshime për vërtetësinë e lojës.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME