VJEN ZARFI I ZI! Big Brother fut në burg dhe ndan nga shtëpia Luizin, Maestron, Kristin dhe Oltën

Ashtu si pritej, ka ardhur zarfi i zi per banoret e shtepise, ose me sakte, 4 banoret qe diskutuan nominimet. Te 4 kane perfunduar “ne burg” dhe deri te marten do te qendrojne aty…

Behet fjale per Olten, Luizin, Maestron dhe Kristin. Arbana u ka konfirmuar kete vendim: “Per punen e nominimeve, Big Brother ka mare nje vendim!

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...