U dashurua me një 70 vjeçar, ish futbollisti i njohur tallet keq me Diolën

Diola befasoi me dekleratën e saj pak ditë më parë. Ajo iu rrëfeu banorëve se si u dashurua me një 70 vjeçar.

 

Të shumta kanë qenë reagimet në rrjet pas kësaj deklarate megjithatë së fundmi ish futbollisti ka ironizuar publikisht Diolën.

Ish futbollistit i njohur, Skerdi Bejzades.
‘Më duket se këtu te Big Brother hyjnë normal e dalin të luajtur mendsh. Kjo kishte hall se çfarë do të thonin gocat e veta për lojërat e Luizit. Se dashnia me plakun 100 vjeç nuk ka problem’,-shkroi ai.

Kujtojmë se Diola ka treguar se është e divorcuar nga partneri i saj Dardani me të cilin ka edhe tre vajza.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...