‘Ti je fitues’, Luizit i çojnë kupë në shtëpi, Olta e merr dhe e fsheh

Gjatë ditës së kaluar një trofe ngjyrë floriri është dërguar nga lart në oborrin e shtëpisë së Big Brother. Në këtë trofe ishte një dedikim për Luizin ku shkruhej: Luiz Ejlli, fitues i BBV2.

 

“Luiz, je fitues i padiskutueshëm. Respekte nga çunat e Brrakës”, shkruhej në kupën, e cila ra në duart e Oltës që ndodhej në oborr në ato momente.

 

Olta e mori kupën dhe e fshehu nën xhup duke mos ia dorëzuar Luizit.

 

Nuk dihet ende nëse banorja do t’ja tregojë më vonë kupën atij që i përket.

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...