Populli përgjigjet: “Çfarë mendimi kam për Oltën? Mos më …”

Çfarë mendimi ka “populli” për banorët e Big Brother VIP Albania 2? Pak a shumë të gjithë e kemi të qartë për gjithsecilin prej tyre.

 

Kur e pyesin për Oltën, zonja në videon më poshtë përgjigjet ashtu siç di: “Nuk di se me e thanë, mos më dhjeftë në konak”, thotë ajo duke shkaktuar shumë hilaritet.

 

Por pse ky mendim në publik? E thjeshtë, publiku nuk gabon asnjëherë në perceptimin e tij.

 

Thuhet se aktori kur del në skenë është krejt lαkurίq në sytë e publikut. Kjo shprehje nuk e ka fjalën për veshmbathjet sigurisht.

 

Kjo shprehje do të thotë se publiku arrin të lexojë dhe kuptojë gjithçka nga aktorët, çdo plan emocional të tyrin.

 

Shumë aktorë profesionistë e dinë mirë këtë gjë prandaj lodhen të punojnë rolet e tyre në detaje…disa të tjerë duhet akoma ta mësojnë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME