Amosi kishte frikë se do e turpëronte me sjellejt e tij në BBV, reagon Princ Leka! (FOTO)

Tashmë e dimë që “Big Brother VIPAlbania 2” do të jetë ‘live’ në ekranet e shqiptarëve në një mbrëmje që pritet të jetë spektakolare, me shumë të ftuar dhe surpriza pafund për banorët brenda por edhe për publikun.

 

Edhe pse jemi mësuar ta shohim të martave dhe të shtunave, produksioni ka vendosur që shqiptarët ta shohin 24 orë në dy kanalet Big Brother VIP 1 dhe Big Brother VIP 2.

 

Këtë javë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania është larguar aktori Amos Zahariu.

 

Ai rezultoi më pak i votuari nga televotimi javor, gjersa nuk kishte as biletë kthimi për të.

 

Pas daljes së tij pati shumë gëzim në shtëpitë e shqiptarëve pasi sipas tyre në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ishte personazh tepër negativ.

 

Mirëpo, pas daljes së tij ai kërkoi një ndjesë publike kur shumë njerëz reaguan mes tyre dhe kunati i tij Princ Leka.

 

Aktori i njohur, e ka përmendur shumë që nuk donte të përfshihej në debate pasi nuk donte të turpëronte familjen dhe aq më tepër reputacionin e kunatit të tij, Princ Lekës.

 

Ky i fundit ka reaguar në postimin e Amosit që bëri në rrjetet sociale ku ai i uron mirëseardhjen në shtëpi.

 

Mirëpo një person i cili e quan veten elitë nuk ka përse të ‘frikësohet’ se do fëlliqë familjen dhe kunatin e tij ‘PRINC’.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...