Tan Brahimi i “lë targën” Bledi Manen në më pak se 24 orë, ja ç’ndodhi … (foto)

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj. Ndërkohë jashtë, publiku thotë fjalën e tij nëpërmjet shifrave.

 

Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në lojën e konkurrentëve që deri më tani kanë thyer rrjetin. Dy prej tyre, Tan Brahimi dhe Bledi Mani e treguan menjëherë pozicionimin e tyre.

 

Tan Brahimi, aktori shkodran u prit nga Luizi ku edhe treguan se kanë miqësi nga jashtë, ndërkohë që Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën kanë punuar për një kohë në “E diell”.

 

Aktori Tani Brahimi u fut në “Big Brother” me vetëm 2 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe në këto momente numorën 28 mijë ndjekës. Pra 22 mijë followers i janë shtuar aktorit në më pak se 24 orë.

 

Nga ana tjetër gazetari Bledi Mane numëronte 19 mijë folloëers kur u bë pjesë e shtëpisë së famshme, pikërisht aq sa ka edhe në këto momente, 19 mijë folloërs.

 

 

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.   Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...