‘Si u dashurova me një 77-vjeçar’! Diola zbulon sekretin e saj të pazakontë

Gjatë një bisede me Dea Mishel, Diola Dosti ka zbuluar një sekret të saj. Nëna e tre fëmijëve vendos vazhdimisht në pah faktin që e tërheq zgjuarsia te njerëzit, më shumë sesa pamja e jashtme.

 

Lidhur me këtë, Diola ka rrëfyer një eksperiencë personale lidhur me tërheqjen mentale më shumë sesa ajo fizike.

 

“Unë këtë kam problem edhe me meshkujt, nuk mundem të dashurohem dot vetëm me fizikun. E kam shumë të rëndësishme edhe me mendje. Ai ishte aq i zgjuar. Kur shikoja sytë e tij, sikur shikoja botën. Ishte online. Kur i thosha mikeshave të mia “Kam rënë në dashuri”, i rrëfent Diola Deas.

 

“Ti je e çmendur, ai 77 vjeç”, tregoi Diola se i përgjigjeshin mikeshat, duke zbuluar kështu edhe moshën e personit në fjalë.

 

Brenda shtëpisë, Diola ka treguar se është e divorcuar nga partneri i saj Dardani me të cilin ka tre vajza.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME