Përfshihet edhe politika! Petrit Vasili shpreh hapur mbështetjen për Kiara Titon (FOTO)

Suksesi i Big Brother VIP këtë sezon ka tejkaluar çdo pritshmëri, duke u bërë pjesë e jetës së çdo njeriu, madje edhe politikanëve.

 

Një prej tyre është deputeti i ‘Partisë së Lirisë’, Petrit Vasili, i cili së fundmi ka dhënë komentin e tij për vendimin që mori në Prime-in e kaluar, moderatorja Kiara Tito, e cila dërgoi në nominim: DeaMishel Hoxhën, Olta Gixharin dhe Tea Trifonin.

 

Vasili mendon se vendimi që mori Kiara ishte i bukur.

 

‘Shumë zgjedhje e bukur. Bravo’- komenton Vasili në një faqe që ka ngritur si pyetje nëse vlerësohet vendimi që mori Kiara.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...