Maestro i tregon Luizit biografinë e Bledit: “Ki kujdes, ky ka ardhur vetëm për ty” + video

Mbrëmjen e sed martes në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë hyrë tre banorë të rinj, mes tyre edhe gazetari Bledi Mane.

 

Në klipin e tij prezantues, Mane tha se nuk do të ketë kompromise në lidhje me injσrancën dhe nivelin e ulët të arsimit, pasi këto dy fusha e shqetësojnë.

 

Pas përfundimit të spektaklit të djeshëm të “Big Brother VIP2”, banorët kanë nisur që të komentojnë hyrjet e reja. Madje në një moment duket se Armaldo Kllogjeri ka paralajmëruar Luiz Ejllin që të ketë kujdes nga gazetari i njohur.

 

Kujdes!! dhe kur të debatosh me të duhet të jesh shumë i fokusuar, i tha maestro, Luizit, ai ka ardhur vetëm për ty.Shiko videon më poshtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...