Çifti bën plane për Shën Valentin, ja çfarë ka planifikuar Kiara dhe kërkesa që bën për atë ditë

Shën Valentini po afron dhe i vetmi çift në Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara kanë nisur të mendojnë për njëri-tjetrin.

 

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, moderatorja dëgjohet të thotë “ishalla është ngrohtë më 14 shkurt do hidhem në pishinë bashkë me Luizin. Dua një fustan të kuq të gjatë saten ju lutem për 14 shkurt”.

 

Ndërkohë nga ana tjetër, Luizi mendon sërish për lojë dhe në një bisedë me Valbona Memën duket i shqetësuar se mos e nominojnë Kiarën.

 

Luizi: Duhet me saju naj gja unë se po i bien të gjithë këta në 14 po e nominojnëValbona: Duhet të jesh shumë i kujdesshëm se përderisa e bënë dhe me Efin, ti pa krah normal që s’je se na ke në të gjithëve po, mendojnë se do të të dobësojnë.

 

Nderkohe Luizi i tha Armaldos se kishte qarë shumë në mëngjes për shkak të sjelljes së çuditshme të Kiarës.Ai i shpjegoi situatën Maestros, duke i thënë që kur shkoi në tualet, ai i përshëndeti të gjitha vajzat, dhe nuk i tha “Mirëmëngjes” në mënyrë të veçantë Kiarës, pasi ajo po bisedonte me Oltën dhe Nitën.

 

Luizi tha se ka momente që ai nuk është në terezi dhe se Kiara nuk ka pse reagon ashtu, për një gjë kaq të vogël.Pranë Luizit u afrua edhe Kristi, i cili e pyeti se pse është mërzitur, por ai nuk preferoi ta ndante shqetësimin e tij me të.

‘Në Shqipëri më refuzuan’! Historia e Lorenca Bejkos që sot punon pedagoge në Francë

Dhe nuk është i pari rast. Me dhjetëra në mos me qindra të tjerë të zhgënjyer nga flakja që iu është bërë në Shqipëri,...

Miqtë e Luizit bëjnë deklaratën për Jurgenën: Ajo s’donte të postonte fotot me Kiarën

Mbrëmjen e djeshme Meridiani u akuzua nga Anaid Kaloti se është duke bashkëpunuar me ‘Top Channel’ për të marrë në dorëzim profilin e Instagram-it...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME