Skandal në ‘Big Brother’/ Amosi iku, por ja çfarë i dhanë para se të ikte, u kap edhe nga…

Skandal i radhes ne Big Brother. Ne nje surprize te bere nga produksioni per Amos Zaharia, ka qene Rezart Veleshnja ai qe e ka pritur i veshur si i ati Gjergj Zaharia por shumepak kane vene re nje sinjal ose me sakte, nje mesazh…

 

Rezarti i ka dorezuar nje cigare elektrike Amosit por jo nje cigare dosidodo por me disa kode. Sipas asaj qe ka mesuar Televizioni 24 mesazhi ka qene per t’i treguar qe te kete kujdes nga Olta pasi ka pasur nje in icial O mbi te, duke qene se po perdoret nga ajo per te su lmuar Luizin.

 

Nje tjeter rast ska ndaloz qe lejohet hapur duke pasur mesazhe nga jashte. Ne fakt, Amosi po ben lojen e Oltes por duket qarte se ne fund do te perdoret per koke turku.

 

Amos Zaharia, i njohur ndryshe si Amos Muji Zaharia është një aktor shqiptar dhe fëmija i dytë i Yllka Mujos, aktore dhe Gjergj Zaharia mësues shkolle.. Me aktrim merret edhe motra e tij e madhe Elia Zaharia. I lindur më 12/08/1987 Amos filloi të aktrojë në filma në moshën 14 vjeçare dhe vazhdoi me pas…

 

Nderkohe, produksioni i kishte rezervuar nje takim surprize duke i thene – nepermjet Arbanes – se e priste i ati te dhoma e surprizave por ne fakt ishte aktori Rezart Veleshnja i veshur si i ati i tij…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME