Qeni bën sjellje të çuditshme pak para se të binte tërmeti, PAMJET bëhen virale (Video)

Një video e një qeni po qarkullon në rrjete sociale.

 

Kafsha bën sjellje të çuditshme pak para se të ndodhë tërmeti tragjik në Turqi.

 

E lehura e tij duket sikur i kërkon banorëve të largohen nga aty.

 

E njëjta gjë dhe me zogjtë. Një tjetër video virale tregon një tuf zogjsh që fluturojnë rrëmbyeshëm nëpër qiell.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...