Luizi nuk kursen as Kiarën: S’do më marrësh mua në Maldive, po atë që ke jashtë

Luizi është zgjuar sot në mëngjes shumë ‘agresiv’ për lojën e tij, sidomos pas hyrjes në shtëpi të Bledi Manes i cili i ka nxjerrë dhëmbët që në fillim duke e ngacmuar me batuta.

 

Por gjatë ditës së sotme nuk ka ngurruar të ngacmojë dhe Kiarën në lidhje me dhuratën që i bënë një udhëtim për në Maldive.

“Edhe atë udhëtimin për në Maldive, se ke n’plan me mu, por me at që ki jashtë”, i thotë Luizi duke qeshur.

 

“Për kë e ke fjalën për Xhenin”, i thotë Kiara e cila nervozohet lehtë.

“Xheni mund të jetë djalë, mund ta ketë emrin Xhenerik”, i thotë Luizi i cili qesh paksa në mënyrë ironike, ndërsa shkëmben dhe disa batuta me Kiarën dhe Oltën.

 

Në oborr me ta është dhe Bledi Mane, i cili nuk ka ndërhyrë në asnjë moment në bisedë.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME