Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori.

Ai u prit me puthje nga Luizi, ndërsa ky i fundit i tha banorëve se ditë të zeza do vijnë për to sepse ato njihen dhe mepare sepse janë miq të ngushtë.

Kujtojmë që Tan Brahimi është aktor ku spikat ne humorin shkodran kryesisht.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...