Klea Huta “mbron” dhëndrin e Big Brother VIP, Luizin: Gjesti më i shëmtuar nga banorët

E ftuar sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Klea Huta u pyet për ngjarjen brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” që e ka mërzitur më shumë.

 

Pa u munduar shumë ajo përmendi menjëherë momentin kur Luiz u bullizua kolektivisht nga banorët pas gënjeshtrës për sëmundjen e rëndë.

 

“Ai ishte gjesti më i shëmtuar ndonjëherë që kisha parë në TV”, tha ndër të tjera Klea.

 

Vlen të përmendim se ajo e kishte me shumë dëshirë të bëhej pjesë e këtij formati, por nuk gjente guximin të merrte një hap të tillë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...