Ka hyrë në shtëpinë e “BBVA” me misionin e qartë? Bledi Mane thyen rregullin kryesor pa mbushur 24 orë

Në fillim Xhonatan Islami, tani Bledi Mane. Duket se banorët e rinj që i bashkohen shtëpisë së “Big Brother Vip” kanë tendencën të ndajnë informacione nga jashtë me Olta Gixharin.

 

Së fundmi, Bledi i cili u bë pjesë e shtëpisë mbrëmjen e djeshme, i ka thënë Oltës në një bisedë se ajo është luaneshë jashtë dhe luani është Luizi.

 

“Nuk është Kiara luaneshë në këtë shtëpi. Je ti dhe luani është ai. Ndërkohë që unë jam tigri që po rritem,”-u shpreh Mane.

 

Sikur të mos mjaftonte kjo ai e ka përshkruar si e ka parë Oltën nga jashtë.

 

“Ti je shumë dimensionale. Ti të hënën dukesh budallaqe, të martën mafioze, të mërkurën një femër e poshtër, e ndyrë. Dy ditë i acaron njerëzit,”-vazhdoi Bledi.

 

“Ky është super kompliment. Ti po më mahnit mua,”-ia ka kthyer Olta.

Horoskopi 22 Mars 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Shëndeti do jetë i mirë pavarësisht orarit të ngarkuar. Financiarisht do mbeteni te forte. Do të hasni shumë mundësi për të fituar para. Sot...

Mamaja e Luizit tregon nëse është pro apo kundër llogarisë së hapur për të birin

Për Luizin u hap edhe një llogari “GoFundMe”, për mbledhje fondesh të dhuruara nga fansat e tij. Mes gjithë rrëmujës që u krijua, njerëzit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME