Ish-fituesi i BB tallet keq me Bledi Manen: Do përfundosh duke i lyer thonjtë Kristit

Bledi Mane është futur mbrëmë në “Big Brother VIP Albania” si banori më i ri. Futja e tij është duke u konsideruar si strategji për tu kundërvyer ndaj Luizit, shkruan lajmi.net.

 

Hyrjen e tij e ka komentuar edhe ish fituesi i “Big Brother Albania 8”, Vesel Kurtishaj.Sipas tij ai do të përfundojë duke i lyer thonjtë Kristit shumë shpejtë. Madje ai rrugëtimin e Bledit e quan të kotë, pasi sipas tij ai nuk ka për të arritur të bëj asgjë

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME