Bledi nis debatet e para me Luizin, këngëtari ‘nuk ja përton’: Ik pusho, se s’ta kam terezinë (Video)

Futja e Bledi Manes ditën e djeshme në Big Brother Vip duket se ka filluar t’i trazojë që në momentet e para ujërat brenda shtëpisë.

 

Armaldo duket se e ka të sigurtë që Bledi Mane është futur vetëm e vetëm për të sulmuar Luizin.

 

Dhe për këtë Maestro e ka parlajmëruar këngëtarin.

Që në mëngjes teksa pinin kafen, Bledi Mane po bisedonte me Armaldon lidhur me trafikun në kryeqytet.

Kur dyshes iu bashkua Luizi, Mane gjeti rastin t’i thoshte se sa gërrhiste natën.

 

“Ej po sa gërrhisje natën ti më plak,” tha Bledi.

“Aman se s’ta kam terezinë që me mëngjes, s’ja kam terezinë vetes e jo më ty, po të duash dil nga dhoma, fli ku të duash,” iu përgjigj Luizi.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...