Bledi Mane dhe Dea në një krevat: Kam ardhur të të …

Hyrja e gazetarit Bledi Mane brenda shtëpisë së Big Brother VIP dukshëm duket se ka trazuar ujërat mes banorëve.

 

Menjëherë sa është futur ai ka nisur të sulmoj hapur Luizin, teksa Dean ka dashur ta mbante më afër.

 

Në një bisedë të zhvilluar mbrëmjne e djeshme në shtratin e bukuroshes bjonde, menjëherë pas spektaklit Bledi i është shprehur se është future brenda që t’i ngrinte humorin por dhe ta orientonte meqë ky i fundit vinte nga jashtë dhe ishte me i kthjellët.

 

Bledi: Kur erdha une ti ishe dramë, e pe veten si ishe me sy të enjtur.

 

Dea: Ti ke ardhur të më ngresh humorin?

 

Bledi: Po pra, të të ngre humorin dhe të të orientoj sepse jam më i kthjellët

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME