Bled Mane vs Tan Brahimi! Publiku e tha fjalën e tij në më pak se 24 orë, ja ç’ndodhi jashtë BBV (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj.

 

Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në lojën e konkurrentëve që deri më tani kanë thyer rrjetin. Dy prej tyre, Tan Brahimi dhe Bledi Mani e treguan menjëherë pozicionimin e tyre.

 

Tan Brahimi, aktori shkodran u prit nga Luizi ku edhe treguan se kanë miqësi nga jashtë, ndërkohë që Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën kanë punuar për një kohë në “E diell”.

 

Ndërkohë jashtë, publiku thotë fjalën e tij nëpërmjet shifrave.

 

Aktori Tani Brahimi u fut në “Big Brother” me vetëm 2 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe në këto momente numorën 28 mijë ndjekës. Pra 22 mijë followers i janë shtuar aktorit në më pak se 24 orë.

 

Nga ana tjetër gazetari Bledi Mane numëronte 19 mijë folloëers kur u bë pjesë e shtëpisë së famshme, pikërisht aq sa ka edhe në këto momente, 19 mijë folloërs.

 

Por loja e tyre sapo ka nisur, për dy javë banorët e rinj janë imun nga nominimi prandaj gjërat mund të ndryshojnë.

 

 

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...