‘Ajo e manipuloi, e shkatërroi’! Olta fajëson Dean për daljen e Amosit

Largimi i Amosit e mërziti shumë Oltën, e cila kishte krijuar miqësi me aktorin duke qenë se njiheshin edhe jashtë. Sot teksa bisedonte me Kristin dhe Bledin, Olta u shpreh se fajtore për largimin e Amosit sheh Dean.

 

Sipas Oltës, Amosi doli keq në sytë e publikut pasi nuk shkoi në dasmën e Luizit dhe ishte Dea që i kërkoi të mos shkonin.

 

“Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj. Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shkatërroi. Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin”, tha Olta.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...