‘Mos e merr personale…’! Kujt i drejtohet me kunja Flori Mumajesi?

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një nga kantautorët më të mirë dhe më të suksesshëm të vendit tonë. Ndër vite ai ka krijuar këngë që vazhdojnë të mbeten në memorien e njerëzve, nga ato më ritmike e deri tek baladat e ndjera.

 

Kohëve të fundit Flori është bërë shumë aktiv në rrjete sociale, ku kujton projektet e tij ndër vite dhe mes tyre edhe ‘thumbime’ për ndonjë prej atistave, por që kanë arritur të bëjnë shumë bujë.

 

Ditën e sotme Flori ka postuar një shkrim në ‘Instastory’, ku i drejtohet dikujt, por nuk e ka treguar se kujt që të mos i marrë personale postimet e tij sepse jo çdo postim i tij ka lidhje me të. Nuk e dimë se kujt ia drejton Flori këto fjalë ama personi në fjalë kuptohet se do ta marrë mesazhin nga ai.

 

Mos e merr personale, jo çdo postim i imi lidhet me ty…!

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...