Luizi premtoi hakmarrje, Olta e frikësuar i përgjërohet Amosit: Të lutem…(VIDEO)

Luizi premtoi hakmarrje pas eliminimit të Efit, gjë e cila erdhi si pasojë e zgjedhjes së Deas, kjo e fundit pjesë e grupit të Oltës.

 

Olta është ndjerë e frikësuar, ndaj mbrëmjen e kaluar ju përgjërua Amosit që mos ta lërë vetëm në lojë.

 

Sipas saj, ai ka “hequr” dorë nga loja dhe nuk është më aktiv siç ka qenë ditët e para të këtij edicioni të dytë të Big Brother.

 

Për këtë arsye, ajo i kërkoi Amosit të “zgjohet” dhe të rikthehet në lojë. Amos nga ana tjetër, u shpreh se ai është në lojë, por thjesht me të nuk merret njeri.

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME