“Ka bërë sek.. ne Big Brother”/ Luizi i përmend ish-të dashurin Olta Gixharit, ajo tronditet: Eshte e rëndë, mos fol se … (Video)

Banorët e “Big Brother VIP2” kanë diskutuar një ditë për çiftet që mund të kenë kryer marrëdhënie sek uale brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Në një moment Luiz Ejlli ka përmendur Olsi Mingomatajn, i njohur ndryshe si Olsi i Noçes. Lidhur me këtë ka reaguar Olta Gixhari, e cila i kërkoi këngëtarit të mos përmendte emra,

 

duke shtuar se “kjo nuk është konfirmuar asnjëherë”. Kujtojmë se aktorja e njohur ka qenë në një lidhje disa mujore me ish-banorin e BB.

Luizi: Në Big Brother kanë pas kryer marrëdhënie seksuale Noçja me atë Olsin

Olta: Nuk është konfirmuar asnjëherë

 

Luiz: Nuk është konfirmuar, këtë se di

Olta: Mos përmendni emra ore, se kjo është histori i çik e rëndë

Olsi është një nga banorët e “Big Brother 1”, i cili u bë i famshëm për lidhjen e tij brenda shtëpisë me Noçen dhe për braktisjen live të të dashurës brenda spektaklit.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...