I ftohti ekstrem mbërthen Shqipërinë, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat në orët që vijojnë

Prej 24 orësh Shqipëria është përfshirë nga i ftohti polar, ku temperaturat anë zbritur disa grad nën zero.

 

Ndërkohë që edhe në orët në vijim pritet një rënie e ndjeshme e tyre.

 

 

Parashikohet që gjatë orëve të ardhshme temperaturat të bien deri në 13 gradë celcius në zonat malore të vendit.

 

Temperaturat e ulëta do na shoqërojnë deri ditën e premte, ndërsa të shtunën dhe të dielën pitet një përmirësim i ndjeshëm sa i përket vlerave minimale.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME