FOTO/ Arta Bajrami reagon e revoltuar për lajmin e arrestimit të bashkëshortit: Burrin e kam në shtëpi, mos përhapni dezinformata kot!

Mediet në Kosovë raportuan pak ditë më parë se ishte arrestuar Xhimi Sekiraqa, bashkëshorti i këngëtares, Arta Bajrami, pasi sipas tyre akuzohej për vjedhje të orave “Rolex”.

 

Kjo e fundit ka reaguar duke hedhur poshtë lajmin dhe duke thënë se bashkëshorti i saj ndodhet në shtëpi. Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja iu bën thirrje portaleve që të mos përhapin dezinformata.

 

“Burrin e kam në shtëpi, Prishtinë, Vranjefc, me mua e me fëmijët e jo në Londër, mos servoni dezinformata kot. Atë fotografi e keni marrë nga storjet e mia ku fansat e mi më bëjnë ‘tag’ personi që më ka bërë ‘tag’ duke dëgjuar këngën time ishte në Londër dhe do e ripostoj prapë që ta shihni do ju padis për këtë e shohim pastaj”, ka shkruar Bajrami-Sekiraqa në InstaStory.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...