Tronditet Shkodra! Një person gjendet i pajetë anës në rrugën e fshatit Vukatanë

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në Shkodër në fshatin Vukatan .

 

Bëhet me dije se personi që është gjetur i pajetë është rreth 61-vjeç, por që ende nuk dihet identiteti i tij, apo rrethanat në të cilën personi ka humbur jetën.

 

Mësohet se 61-vjeçari është gjetur i pajetë anës rrugës, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletën e tij.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje dhe zbardhjen e shkakut që i ka shkaktuar vdekjen 61-vjeçarit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...