“Këta do shohin spektakël tani”/ ‘Shpërthen’ Luizi pas daljes së Efit dhe paralajmëron banorët: Do i them Kiarës zëre se s’jemi bashkë…

Luizi me sa duket e ka të vështirë të tejkalojë eliminimin e Efit. Kjo e fundit la shtëpinë e Big Brother dje pas nominimit të Deas, e cila futi në televotim Luizin, Efin dhe Kiarën.

Luizi nuk mundi t’i mbante nervat duke lëshuar një sërë kërcënimesh ndaj Deas.

 

Sot në një bisedë mëngjesi me Valbonën, Luizi shprehet se po të kishte dalë Kiara nuk e di se çfarë do kishte bërë.

 

“Po të kishte dalë Kiara do kishin pa spekaktël këta.

 

Ndonjëherë mendoj t’i them Kiarës që lermë pak, zëre se nuk jemi bashkë se dua t’i bëj spektakël këtyre,” tha Luizi.

 

Ndërsa Valbona e këshilloi që të mos përdorte më ato fjalë si mbrëmë

Makina përmbyset në përrua, shpëtojnë mrekullisht dy vajza

Dy vajza shpetuan mrekullisht, pasi automjeti me te cilin udhetonin u permbys ne nje perrua. Aksidentj ndodhi paraditen e se henes ne rrugen drejt...

Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e kaluar Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...