E pazakontë/ Dëbohen 15 pasagjerë nga fluturimi, zbulohet arsyeja (Video)

15 persona janë dëbuar nga avioni me të cilin po udhëtonin, për shkak se janë zënë se kush do të ulej afër dritares.

 

Sherri masiv shpërtheu mes dy familjeve në një fluturim të Gol Airlines me destinacion Salvador në Sao Paulo-Congonhas.

 

Sipas pasagjerëve, gjithçka nisi teksa një nënë ka kërkuar nga një pasagjer tjetër nëse mund të ndryshonin vendin për shkak se kishte fëmijën me nevoja të veçanta. Sipas mediave pasagjerja nuk ka pranuar ta lëshojë vendin dhe kështu debate ka agravuar deri në përplasje fizike.

 

Përleshja u përshkallëzua shpejt dhe pamjet nga kabina tregojnë se si ekuipazhi u përpoq t’i ndante. Pamjet telefonike të filmuara nga pasagjerët tregojnë një grua topless në korridorin e avionit.

 

Përleshja mori fund vetëm pasi 15 pasagjerët që krijuan këtë debat u dëbuan nga fluturimi.

 

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...